Yıldız Teknik Üniversitesi (YTU) Yapı İşletmesi yüksek lisans programı kapsamında düzenlenmekte olan olan PM Talks’da 1 Ekim 2019 tarihinde, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn İlke Bozkurt konuşmacı olarak yer aldı.
YTU Mezunlar Derneği’nin de destek verdiği etkinlikte eski başkanlarımızdan da olan İlke Bozkurt, İnşaat 4.0: Çeviklik, İnovasyon ve Dijitalizasyon konu başlığı ile yaptığı sunumda tecrübelerini paylaştı.
![](/Images/Uploads/PHOTO-2019-10-20-17-41-40.jpg)
![](/Images/Uploads/PHOTO-2019-10-20-17-41-41.jpg)
![](/Images/Uploads/PHOTO-2019-10-20-17-41-42.jpg)
![](/Images/Uploads/PHOTO-2019-10-20-17-41-41_1.jpg)
![](/Images/Uploads/PHOTO-2019-10-20-17-41-42_2.jpg)