Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME SÜREÇ YÖNETİMİ SEMİNERİ TAMAMLANDI

Değerli Üyelerimiz & Değerli İlgililer,

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği, Profesyonel Gelişim Programı kapsamında, İlgi Gruplarımızın organizasyonu ve değerli konuşmacılarımızın katkıları ile gerçekleştirilen "Yeni Ürün Geliştirme Süreç Yönetimi (Ürün İnovasyonu)" konulu seminer 11  Şubat 2017 tarihinde İstanbul Altunizade'deki İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Akademi seminer salonunda 27 Üye ve İlgilinin katılımı ile tamamlandı. İPYD olarak proje yönetimi mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile organize edilen bu seminerde; konuşmacımız  Sayın Hasan ACÜL; Yeni Ürün Geliştirme Süreç Yönetimi konusunda görüş ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.

 

İPYD 2012-2014 faaliyet dönemi Yönetim Kurulu Başkanı ve 2016-2018 faaliyet dönemi Kurumsal İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Cenk Tolga ÇIĞĞIN'ın açılış konuşması ile başlayan seminerimizde Sayın Hasan ACÜL;  Yeni Ürün Geliştirme Yönetimi Birliği (PDMA) Ürün İnovasyonu Süreç Yönetimi içeriği, uygulaması ve uygulamada dikkat edilecek hususlar, PDMA sertifikasyonu, yeni ürün geliştirme kavramları, yeni ürün geliştirme stratejileri, yeni ürün portföy yönetimi konularında görüş ve önerilerini Katılımcılarımız ile paylaştı. 

 

Verilen kahve arasını takiben Sayın ACÜL Seminer'e yeni ürün geliştirme süreçleri yönetimi, ürün geliştirme araçları, performans ölçüm metrikleri ve başarı kriterleri, yeni ürün pazar araştırmaları, yeni ürün geliştirme takım yönetimi, Türkiye'nin uluslararası piyasada layığı ile mücadele edebilmesi ve sürekli olarak var olabilmesi için dikkat etmesi gereken hususlar, uluslararası temel rekabet ilkelerine uyumluluk konularında görüşlerini, önerilerini, yaşanmış öykülerini, kazanılmış değerleri katılımcılarımız ile paylaştı.

 

Saat 09:30'da başlayan seminerimiz katılımcılarımızın yoğun ilgileri ve interaktif katılımları ile saat 14:00'de sona erdi.

 

Seminer fikrini ortaya atan Profesyonel Gelişim Programımız yöneticileri İPYD Mesleki ve Sosyal Gelişim'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Leman TÜRKOĞLU'na ve Sn. H. Zeynep SELEN'e, İPYD Dış İlişkiler ve İdari İşler'den sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Münip ÖBER'e, Seminerimizin yürümesine katkıda bulunan Kurumsal İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cenk Tolga ÇIĞĞIN'a, Seminerin Plato Akademide düzenlenebilmesi için bizleri Plato Akademi ile tanıştıran İPYD Üyemiz ve aynı zamanda Bilişim AGILE İlgi Grubu yöneticimiz ve gönüllümüz Sayın Attila ALKOÇ'a, Konuşmacımız  Sayın Hasan ACÜL'e, İPYD İlgi Gruplarımıza, Seminerimizin düzenlendiği İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Akademi Proje Koordinatörü ve Yöneticisi Sayın Barış TEZCAN'a, Plato Akademi yönetim ve çalışanlarına, seminerimize katılan tüm Üye ve İlgililere teşekkürlerimizi iletiriz.

 

Takip edecek etkinliklerde yeniden bir arada olabilmek dileği ile, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Seminer fotoğrafların takip eden bağlantıdan erişebilirsiniz: http://bit.ly/2kJey93

 

Saygılarımızla,

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.