Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Proje Yönetimi Ulusal Kongresi - Dinamikler 2011

Merhabalar,

İPYD tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi’nin bu sene onikincisini gerçekleştireceğiz. 01-02 Nisan 2011’de Swissotel The Bosphorus İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek kongrenin temasını ‘Çok Uluslu Projeler – Multinational Projects’ olarak belirledik.

Çoğunluğu yeni yüzlerden oluşan yaklaşık 20-25 kişilik bir gönüllü kadrosuyla, 30 Haziran’da gerçekleştirdiğimiz başlangıç toplantısıyla kongre çalışmalarımıza başladık. Proje başlangıç dokümanında bizlere verilen hedeflere ulaşarak geçen senelerde gerçekleştirilen başarılı kongreleri daha ilerilere taşımak istiyoruz.

Farklı sektörlerden yerli ve yabancı saygın konuşmacıların katılarak tecrübelerini paylaşacağı bu seneki kongrede, makale çağrısı da yaparak çalışmalarını sunmak isteyenleri bir araya getireceğiz.

İki gün sürecek programa ilave olarak, kongre haftasında, talep görebilecek başlıklarda çalıştaylar (workshop) düzenleyeceğiz.

İPYD’nin bir markası haline gelmiş Dinamikler Kongresi’ne geçen senelerde gerek sponsorlar tarafından gösterilen ilgi, gerekse proje yönetimi alanında çalışan profesyonellerin gösterdiği ilgi, bizleri ulaşılmış bir önceki çıtayı yükseklere taşımak için motive etmekte.

Bu etkinlik vesilesiyle hem derneğimizi hem de proje yönetim mesleğini ulusal ve uluslararası düzeyde biraz daha fazla tanıtıp geliştirebilirsek ne mutlu bizlere…

Dinamikler ekibi olarak, paylaşacağınız tüm işbirliği önerilerine ve katkılara açık olduğumuzu bildirir, hepinizi, bir sosyal kulüp havasında gerçekleşen Dinamikler çalışma toplantılarımıza bekleriz.

Saygılarımızla

Alev Akın, Y.MİM., PMP
IPYD, 2010-2011 Yönetim Kurulu Başkanı


M. Tolga ÖZDEMİR, PMP, LEED AP
Dinamikler2011 Proje Yöneticisi
 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.