Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Proje Yönetimi Ulusal Kongresi - Dinamikler 2012

Merhabalar;

Ülkemizin her sene düzenlenen ilk ve tek proje yönetim kongresi olan Dinamikler’deki bu buluşmanın sadece Türkiye’nin değil, bölgemiz coğrafyasının da en büyük proje yönetimi buluşması olmasını hedefliyoruz.
 
Bu sene de, yine değişik sektörlerden birbirinden değerli konuşmacılar tecrübelerini proje yönetim bakış açısıyla katılımcılarla paylaşacak. Genel oturumlardaki sunumlara ilave olarak, değerlendirme kurulu tarafından seçilmiş bildiriler ve düzenlenecek beş ayrı çalıştayın da yine kongre katılımcılarının ilgisini çekmesini umuyoruz.

Yapılacak sunumların ve karşılıklı paylaşımların kongre katılımcısı proje yönetimi profesyonellerinin kişisel gelişimine katkıda bulunmasını diliyoruz.  PMP unvanlı proje yöneticileri kongreye katılarak 12 PDU kazanabilecekler.

Bütün bunların yanında umarız bu kongrede katılımcılar merak ettikleri soruların yanıtlarını da bulurlar… Geçtiğimiz sene içinde kimler veya hangi gruplar hangi projelerle uğraştı? Proje yönetimi camiasına hangi yeni şirketler veya isimler dahil oldu? Hangi proje yöneticisi arkadaşımız hangi projeye veya şirkete geçti? Hangi sektörlerde hangi proje yöneticileri nasıl başarılar elde etti? Geçtiğimiz sene içinde proje yönetiminde yeni trendler ortaya çıktı mı? Proje yönetimi süreçlerimizi benzer firmaların katılımcılarıyla kıyaslama şansımız olacak mı?

Artık geleneksel hale gelen senelik buluşmamızda, tüm proje yönetimi profesyonellerini ve şimdiye kadar Dinamikler’e katılma şansı bulamamış tüm yeni yüzleri aramızda görmek istiyoruz…

Dinamikler proje ekibi olarak, tüm katılımcıların kongrede iyi zaman geçirmelerini ve bu kongrenin, katılımcıların kişisel iletişim ağlarını (network) güçlendirmesine aracı olmasını dileriz…

6-7 Nisan günleri kongrede görüşmek ve şimdiye kadar tanışma fırsatı bulamadıklarımızla tanışmak dileğiyle…

M.Tolga ÖZDEMİR, PMP
İPYD, 2011-2012 YK Başkanı
 
Ahmet N. Taşpınar, PMP
DİNAMİKLER 2012 proje yöneticisiİlgili Dosyalar:

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.