Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Proje Yönetimi Ulusal Kongresi - Dinamikler 2010

Dinamikler 2010

Öğrenilmiş Dersler


Bu yıl, adı artık derneğimiz ile birlikte anılan ve markalaşma sürecini tamamlayan Dinamikler Proje Yönetim Kongre’sinin 11. Yılını coşkuyla kutluyoruz. Her sene değişik temalarla ceiitli sektörlerden saygın konuşmacıları bir araya getiren uluslararası kongremizde, bu sene “Öğrenilmiş Dersler” konusunu sizlere sunacağız.

Dinamikler, İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin her yıl düzenlediği ülkemizdeki ilk ve yegane proje yönetimi kongresi olarak geniş bir katılımcı kitlesine hitap etmektedir.  Amacı proje yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını baz alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunak ve bu standardlar çercevesinde çalışmaya ilgi duyanları bir araya getirip tanıştırmaktır.

Derneğimizin temel  hedefleri arasında,  Proje Yöneticiliğinin bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, sadece Türkiye’deki uygulamalarla kısıtlı kalmayıp, dünyadaki  en iyi uygulamaları da Türkiye’deki proje yönetimine gönül veren paydaşlarıyla (akademisyen, profesyonel, üst düzey yönetici, sponsor, proje sahibi vb.) ortak bir platformda bütünleştirmek ve sinerji yaratmak bulunmaktadır.

Sizleri, 11. Dinamikler Kongre’si için,  02-03 Nisan 2010’da İstanbul Ceylan Intercontinental Oteli’inde bekliyor olacağız. Farklı sektörlerden ve ABD ile AB ulkelerinden konuşmacıların katkılarıyla, Proje Yönetimi konusunda dünyadaki gelişmeleri ve Türkiye’deki başarılı örnekleri dinleyebileceğiniz programın detayına ulaşmak için lütfen web sitemize ulaşınız.

Kongre’de buluşmak üzere, saygılarımızı sunarız.

N.Murat Erkan, PMP
IPYD, 2009-2010 Yönetim Kurulu BaşkanıAlev Akın, Y.MİM., PMP
IPYD, 2009-2010 Dinamikler Yöneticisi

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.