Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Proje Yönetim Ulusal Kongresi-Dinamikler 2009

Dinamikler 2009

21. Yüzyıl'da Projelerle Yönetim


Bu yıl, adı artık derneğimiz ile birlikte anılan ve markalaşma sürecini tamamlayan Dinamikler Proje Yönetim Kongre’sinin 10. Yılını coşkuyla kutluyoruz. Her sene değişik temalarla ceiitli sektörlerden saygın konuşmacıları bir araya getiren uluslararası kongremizde, bu sene “21. Yüzyılda Projelerle Yönetim” konusunu sizlere sunacağız.

Dinamikler, İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin her yıl düzenlediği ülkemizdeki ilk ve yegane proje yönetimi kongresi olarak geniş bir katılımcı kitlesine hitap etmektedir.  Amacı proje yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını baz alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standardlar çercevesinde çalışmaya ilgi duyanları bir araya getirip tanıştırmaktır.

Derneğimizin temel  hedefleri arasında,  Proje Yöneticiliğinin bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, sadece Türkiye’deki uygulamalarla kısıtlı kalmayıp, dünyadaki  en iyi uygulamaları da Türkiye’deki proje yönetimine gönül veren paydaşlarıyla (akademisyen, profesyonel, üst düzey yönetici, sponsor, proje sahibi vb.) ortak bir platformda bütünleştirmek ve sinerji yaratmak bulunmaktadır.

Sizleri, 10. Dinamikler Kongre’si için,  10-11 Nisan 2009’da The Marmara Otel’inde bekliyor olacağız. Farklı sektörlerden ve ABD ile AB ulkelerinden konuşmacıların katkılarıyla, Proje Yönetimi konusunda dünyadaki gelişmeleri ve Türkiye’deki başarılı örnekleri dinleyebileceğiniz programın detayına ulaşmak için lütfen web sitemize ulaşınız.

Kongre’de buluşmak üzere, saygılarımızı sunarız.

Ahmet N. Taşpınar, PMP, REP
IPYD, 2008-2009 Yönetim Kurulu Başkanı

Nejat Murat Erkan, MBA, PMP
IPYD, 2008-2009 Dinamikler Yöneticisi

 

Dinamikler Web Sitesi için Lütfen Tıklayın.

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.