Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Başkanın Mesajı

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), 1997 yılında Türkiye'de Proje Yönetimi bilincini yerleştirmek, geliştirmek ve meslek olarak kabul görmesi için çalışmalar yapılması amacıyla kurulmuş ilk Türk Proje Yönetimi derneğidir. Proje Yönetimi metodolojilerine tarafsız yaklaşımını hiç kaybetmeden, değişen dünya koşullarına ayak uydururarak, tüm yaptığı işler ile öncü olması ve 24 yıldır aynı ruh ile devam etmesi ile gurur duyuyorum.

Zor dönemden geçen dünyamızda son 2 Dinamikler Kongremizi ve İnşaat Zirvemizi online olarak gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemde sağlıkla, yan yana olacağımız etkinliklerde görüşebilmeyi diliyorum. 22 yıldır gerçekleştirdiğimiz Dinamikler kongremizle çok değerli konuşmacılarımızı sahnemizde misafir ettik, ve bundan sonraki yıllarda da nice konuşmacımızı kongrelerimizde ağırlamaktan onur duyacağız.

2021-2023 Yönetim Kurulu olarak heyecanla görevimize başladık. Enerji dolu, birbirinden değerli 19 arkadaşlarımızla ile yeni dönemde derneğimizde çok güzel işlere imza atacağız, buna eminim. Yönetim Kurulunda görev alanların yanı sıra tüm üyelerimizi bizimle birlikte çalışmaya Proje Yönetimi mesleğinde iz bırakmaya davet ediyorum. Amacım daha önceki kıymetli başkanlarım gibi İstanbul Proje Yönetim Derneğinin gelişimini sağlayarak değerine değer katmak.

 

Saygılarımla,

Selcan GÜRSU

İPYD Yönetim Kurulu Başkanı

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.