Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
JIRA AGILE SEMİNERİ

JIRA AGILE SEMİNERİ

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek  amacıyla yürütmekte olduğumuz Profesyonel Gelişim Programı kapsamında Istanbul ve Ankara'da değerli eğitmen ve konuşmacılar tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize devam ediyoruz.

 

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı mekan sponsorluğunda 12 Ekim 2017  Perşembe günü ücretsiz olarak Istanbul’da düzenlenecek Jira Agile semineri için kayıtlarımız alınmaya başlamış bulunmaktadır. 

 

IPYD olarak proje yönetim mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile hazırladığımız bu seminerimize ön kayıt için http://bit.ly/2jDQi4Y adresinde yer alan başvuru formunu 11 Ekim 2017 Carşamba akşamına kadar iletmenizi rica ederiz. Kayıt durumunuz hakkındaki bilgilendirme 11 Ekim 2017 Carşamba günü tarafınıza e-posta yoluyla  iletilecektir. 

 

Başvuru fromuna erişememeniz halinde, konu bölümüne “12 Ekim Jira Agile Semineri” yazarak ecetinel@ttgv.org.tr ve egitim@ipyd.org adreslerine, ad-soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi, çalışılan kurum ve görev bilgilerinizi, İPYD üyesi olup olmadığınızı belirterek iletmenizi rica ederiz.

 

Seminer: Jira Agile

Konuşmacı: Kıvanç Ahat, PMP

Tarih: 12 Ekim 2017 Perşembe, 13:30 – 16:45

Yer: TTGV İstanbul - İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Arı Teknokent Arı II Binası, Koruyolu A Blok Kat:7 Maslak-Sarıyer İSTANBUL / Tel: (212) 276 75 60 / Faks: (212) 276 75 80

 

SEMİNER İÇERİĞİ

 

-- Agile Giriş

-- Scrum Framework

-- Kanban Metodu

-- Jira Agile

-- Jira Agile Scrum/Kanban

-- Jira Agile Raporlama

-- Jira Portfolio

 

HEDEF KATILIMCI PROFİLİ

 

-- Jira kullanıcıları.

-- Agile methodolojileri, Scrum ve Kanban hakkında temel bilgi düzeyine sahip kişiler.

-- Agile proje yönetimi sadece yazılım projeleri için geçerli olan bir yöntem olmadığından, katılımcı profilinin bilgi teknolojilerinden olmasına gerek olmayacaktır.

 

EĞİTMEN ÖZ GEÇMİŞİ

 

Kıvanç Ahat

Senior Software Architect, Atlassian Expert, PMP, Instructor

 

Kıvanç Ahat,  İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü 2005 yılında bitirdi.Çalışma hayatına 2005 yılında başlayan Kıvanç Ahat, Ibtech A.Ş., Fiba Holding A.Ş., Yapı Kredi A.Ş., Intertech A.Ş. ve OBSS Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Danışmanlık San gibi çeşitli kurumlarda Yazılım Geliştirme Uzmanı, Yazılım Mimarı, Kurumsal Mimari Uzmanı, Kalite Uzmanı olmak üzere farklı görevlerde bulundu. Çalışma hayatı boyunca çalıştığı kurumlar bünyesinde Atlassian araçları ve SDLC konularında eğitimler verdi. Ayrıca çalıştığı kurumlar bünyesinde iç tetkikçi ve SDLC denetçisi olarak da görev aldı.

 

12 yıllık IT deneyimine sahip olan Kıvanç Ahat, halen bir IT şirketinde danışman olarak çalışmakta olup İPYD üyesidir. Project Management Professional (PMP) ve Professional Scrum Master I (PSM I) sertifikalarına sahiptir.

 

Eğitmen olarak gerçekleştirdiği eğitimler:

 

-- Atlassian Araçları Eğitimleri

-- Atlassian Jira Proje Yönetimi Eğitimi

-- Atlassian Jira Agile/Scrum Eğitimi

-- SDLC Eğitimi

 

 

SEMİNERLERE KATILIM KOŞULLARI

 

-- Seminereler İPYD üyeleri ve İPYD üyeleri dışındaki tüm ilgililere açıktır ve katılım ücretsizdir.

-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır. Bununla birlikte üye ödenti borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir. İPYD üyelik koşulları ile ilgili detaylı bilgilere takip eden bağlantılardan erişebilirsiniz. BİREYSEL ÜYELİK http://bit.ly/1aNimr2 TÜZEL ÜYELİK http://bit.ly/1hNrIZd 

-- İPYD seminere yeterli katılım olmaması durumunda, seminerleri iptal etme ve tarihini/yerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda erteleme bilgisi ön kayıt yaptıranlara seminer tarihinden önce bildirilir.

-- Ücretsiz seminerlere ön kayıt yaptırdığı ve kaydını mazeretsiz iptal ettirmediği halde seminere katılmayan baş vuru sahiplerinin, sonraki seminerleri için kayıt ve katılımı talepleri öncelik sıralamasına bakılmaksızın kabul edilmeyebilir.

-- Kayıt iptali seminer tarihinden minimum 2 gün öncesinde ecetinel@ttgv.gov.tr ve egitim@ipyd.org e-posta adreslerine yazılı olarak bildirilmek koşulu ile yapılır.

 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.