Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
İPYD İnşaat İlgi Grubu Proje Süreç Yönetimi Nedir?

İPYD İnşaat İlgi Grubu
Proje Süreç Yönetimi Nedir?
 


 


Değerli İPYD Üyeleri ve İlgililer,

İPYD İnşaat İlgi Grubu etkinliğimizi 19 Mayıs Salı günü, saat 14:00 - 15:30 arası, Sn. Hayati Küçük'ün sunumuyla online olarak gerçekleştireceğiz.

İş dünyasında doğru soruları sormanın ne kadar önemli olduğu bilinciyle, söyleşimizde aşağıdaki konuları değerlendirecek ve önemli sorulara cevaplar aramaya çalışacağız.

  • Süreç yönetimi metodolojisi
  • Zirveye çıkmak mı zirvede kalmak mı?
  • Proje yönetim sektörünün geleceği
  • Neden bazı projeler başarısız olur?
  • Hayır diyebilmenin gücü
  • Dünya ekonomisinin mevcut konjonktürü nasıl yorumlanmalı? Biz ne durumdayız?
  • Rol model başarı hikayeleri nasıl oluşur?
  • Global hedef yerel başarı
  • Mevcut kaynaklardan maksimum verim elde edilebilmesi,
  • Türkiye’de unicorn girişim ekosistemi nasıl olmalı?

Hem sektöre dair bilgi edinerek güzel vakit geçirmek, hem de bir araya gelerek bir networking ortamı oluşturmak için, proje yönetime ve inşaat sektörüne ilgi duyan tüm üye ve misafirlerimizi bekliyoruz.

Konu           : Proje Süreç Yönetimi Nedir?
Konuşmacı : Hayati Küçük
Tarih            : 19 Mayıs Salı 14:00-15:30
Yer               : Online

Saygılarımızla,
İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Mayıs 2020

19


Kayıt Formu
 
* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
 
 

Hayati Küçük, Mimar & İnşaat Yüksek Mühendisi
www.hayatikucuk.com 
https://www.linkedin.com/in/hayatikucuk/

1983 yılında Yalova’da doğdu. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden üçüncülük derecesiyle ve çift lisans olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Mühendisliği Yüksek Lisansını 2009 yılında tamamladı.

İş dünyasıyla birlikte akademik düzeyde çeşitli konferansları, makale yayınları, eğitim faaliyetleri ve projeleri bulunan Hayati Küçük, mesleki uzman olarak Proje Süreç Yönetimi, Kalite Yönetimi, Marka Yönetimi ve İş Geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Uluslararası deneyim olarak Türkiye, Rusya, Almanya, Fransa, İsviçre, Kazakistan, Özbekistan, BAE, Libya, Irak, Gürcistan, Uganda, Kıbrıs, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Bulgaristan gibi dünyanın çok sayıda ülkesinde proje yönetmiştir.

Eğitim yapıları, üniversite kampüsü, konut, AVM, ofis, otel, rezidans, ticari işletmeler, köprü, karayolu, baraj, enerji santralleri, enerji üretim yapıları, bankacılık üssü, teknokent, data center, futbol stadyumları, basketbol stadyumu, buz pateni stadyumu, metro hattı, altyapı sistemleri, şehir master planları, demiryolu, ulaştırma projeleri, tedarik zinciri yönetimi çözümleri, lojistik köyler, serbest bölge, sanayi alanları, endüstriyel tesisler, fabrikalar, kongre merkezi, tatil köyleri, çok amaçlı merkezler, yüksek katlı yapılar, transfer merkezleri, arıtma tesisleri, liman yapıları, havalimanı, eğlence merkezleri, mesire alanı, sinema, tiyatro, performans sanatları merkezi, müze, outlet center, sanat galerisi, radyo stüdyoları, çevre düzeni planları, alışveriş ve yaşam merkezleri kiralama&işletme yönetimi çalışmaları gibi çeşitli alanlarda projeler gerçekleştirmiş ve iş geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

Hayati Küçük, ARGEPLANO Proje Süreç Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ile birlikte İstanbul Gedik Üniversitesi Danışma Kurulu Üyeliği, Türkiye Futbol Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, GYODER Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Üyeliği ve İstanbul Proje Yönetim Derneği Üyeliği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Mentorluk yapmaktadır.
 

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.