Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Gönüllü Eğitmen/Konuşmacı Havuzu

Değerli  Üyelerimiz,

İstanbul Proje Yönetim Derneği olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek amacıyla yürütmekte olduğumuz Profesyonel Gelişim Programı kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir'de değerli eğitmen ve konuşmacılar tarafından başarı ile etkinliklerimize devam etmekteyiz. İPYD bünyesinde gerçekleştirilen mevcut etkinliklerimize  ek olarak,  değişik kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde gerçekleştirebileceğimiz 2013-2014 yılı Etkinlik Programı kapsamında gündeme gelebilecek Kongre, Seminer, Eğitim vb. Faaliyetler için Eğitmen/Konuşmacı Havuzu oluşturmayı planlamaktayız.

 

Eğiitmen/Konuşmacı Havuzumuzda yer almak konusunda gönüllü adayların ekteki formu bilgisayar ortamında doldurduktan sonra dijital fotografı ile birlikte en geç 15 Eylül 2013 tarihine kadar egitim@ipyd.org e-posta adresine göndermelerini rica ederiz. Ekte hazırlanmış formlar kanalıyla tarafımıza iletilecek olan bilgiler  ışığında ve talepler doğrultusunda planlanan etkinliklere yönelik eğitmen/konuşmacı adayları belirlenip, ilgili adaylarla iletişime geçilecektir. 

 

Profesyonel Gelişim Programı kapsamında yer almasını arzu ettiğiniz farklı konuşmacı veya konu önerilerinizi de egitim@ipyd.org adresi vasıtasıyla her zaman tarafımıza iletebileceğinizi bilgilerinize sunar, yeni etkinliklerimizde görüşmek üzere çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Leman Türkoğlu, PMP

İPYD Yönetim Kurulu Üyesi

Profesyonel Gelişim Programı Yöneticisi

leman.turkoglu@ipyd.org

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.