Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Teknoloji Transfer Projelerinde Karşılaşılan Zorluklar

İPYD WEBINAR

Teknoloji Transfer Projelerinde Karşılaşılan Zorluklar

31 OCAK 2021

 
Kayıt Ol

Değerli Üyelerimiz ve İlgililer,

İstanbul Proje Yönetim Derneği olarak yeni yılda başlattığımız webinar serisinin ilkini 31 Ocak 2021 Pazar günü 19:30'da Zoom üzerinden gerçekleştireceğiz. Konuşmacımız ETRO Elektronik ve Bilişim Bölümü Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Sn. Buğra Ersü bize Teknoloji Transfer Projelerinde Karşılaşılan Zorluklar'dan bahsedecek.

Belçika’da Imec (Interuniversity MicroElectronics Center) ve Vrije Universiteit Brussel (VUB) Electronics & Informatics (ETRO) de kıdemli iş geliştirme müdürü olarak görev yapan Bugra Ersü Endustri Yüksek Mühendisliği diploması ve Proje Yöneticisi sertifikasına sahiptir. Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Müdürü, Proje Yöneticisi, Stratejik Yönetim ve Süreç Analizi ve sürec iyileştirme mühendisi olarak toplamda 14 yıllık iş tecrubesine sahiptir.

Çılgınca düşüncelerin havada uçuştuğu kaotik bir ortamı özünü bozmadan endüstriyel ve topluma en iyi katkıyı sağlayacak fikirlerin kolayca bulunduğu, projelendirilip, yönetilip sonuçlarının uluslararası teknoloji yatırımcılarına sunulduğu ve birçok yeni şirketlerin oluşturulduğu bir organizasyona nasıl dönüştürdüğünü ve bu süreçte karşılaştığı problemleri nasıl çözdüğünü bizlerle paylaşacak.

Katılımlarınızı bekliyoruz. 

Saygılarımızla,
İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

 

kayıt için tıklayın
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.