Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Başkanın Mesajı

 

1997 yılında kurulmuş olan İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), dernek tüzüğünün ilk maddesini; ‘Proje Yöneticiliğinin Türkiye'de tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini ve her sektör için proje yönetimi bilincinin yerleştirilmesinin sağlanması’  olarak belirlemiş ve geçen zaman içinde Proje Yönetimi yaklaşımını Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak olan biricik amacından hiç şaşmadan, etik duruşunu koruyarak ilerlemiş ve mevcudiyetini her geçen yıl güçlenerek sağlamıştır.

Ne mutlu bize ki; böyle güçlü ve köklü bir derneğin 2018-2020 Yönetim Kurulu’nda hizmet etmek için görevlendirilmiş bulunuyoruz. Bize emanet edilen bu kıymete biraz daha değer katabilirsek ne mutlu bize.

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda değişen Proje Yönetimi bakış açısı ve metodolojilerinde; İPYD olarak bütün proje yönetimi metodolojilerine eşit uzaklıkta durmayı, yerel ve ‘Bizden ‘Biri’ yaklaşımımızı korumayı hedeflemekteyiz.

2018-2020 Yönetim Kurulu olarak oluşturmuş olduğumuz genç ve aktif kadromuzla yüzlerce üyemiz ile daha yakın ve dinamik iletişim kurmayı, aktif üyelerimizle birlikte değerlerimize değer katmayı arzu etmekteyiz.

2019 yılında derneğimizin en önemli etkinliklerinden biri olan,  her yıl düzenlemekten gurur duyduğumuz Dinamikler Proje Yönetimi Kongresi’nin 20. yaşını kutlamış olmak bizi onurlandırıyor.

Proje Yönetimi mesleğini tanıtmak, geliştirmek ve etkinliğini arttırmak amacıyla proje yönetimine ilgi duyan, gönül verenleri aramıza katılmaya ve birlikte yol almaya davet ediyoruz.

 

Saygılarımla….

 

H. Zeynep SELEN

İPYD Yönetim Kurulu Başkanı

 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.