Telefon
90 216 225 8338
E-Posta
ipyd@ipyd.org
P3O İlgi Grubu Toplantısı

İPYD P3O İlgi Grubu Toplantısı - 24 Ocak 2019

Bu ayki P3O İlgi grubu toplantısında Kurumsal üyelerimizden PMO Partners şirketi kurucusu ve yöneticisi Sayın Bengü Türk 'Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı' tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. Toplantıya ev sahipliği yapmış oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz. 

 

Değerli Üyelerimiz,

İPYD olarak, birlikte düşünmek, araştırmak, tecrübelerimizi paylaşmak ve bilgi alış verişinde bulunmak amacıyla oluşturduğumuz P3O ilgi grubu Ocak 2019 toplantısını kurumsal üyelerimizden PMO Partners şirketinin Workinton ofisinde yapacağız.

Bu toplantıda PMO Partners şirketi kurucusu ve yöneticisi Sayın Bengü Türk 'Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı' tanıtım sunumunu gerçekleştirecektir.

Konu : İPYD-P3O İlgili Grubu
Tarih  : 24/01/2019 Perşembe 19:00 - 21:00
Adres : Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1
            Allianz Tower Kat:5 Workinton Ataşehir/İstanbul
            (İçerenköy CarrefourSA arkası, Marriot Otel yanı)

 
 

Katılım için lütfen formu doldurunuz.

 

Kayıt Formu

 
 
 
 

Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı : Türkiye’nin teknoloji ihracatını arttırmak amacıyla ortaya çıkan İTÜ ARI Teknokent’in Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı, Türkiye’nin aklını tüm dünyaya açan “kapı” görevi görmeyi amaçlamaktadır. Gücünü İstanbul Kalkınma Ajansı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alan Innogate Programı sayesinde firmalar, İSTKA desteklerinden de faydalanarak, teknolojilerini ihraç etmek ve bir dünya markası olmak için gereken tüm süreçlerde İTÜ ARI Teknokent’in ve Innogate mentorlarının rehberliği ile teknolojilerini dünyaya açmaktadır. INNOGATE Programı ile ABD süreci boyunca, İTÜ ARI Teknokent’in San Francisco, New York Galvanize ve Chicago 1871 ofisleri INNOGATE firmalarının kullanımına sunulmaktadır.

 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Workinton Kozyatağı AND Binası İçerenköy Mahallesi Umut Sokak No: 10/12 E-5 Yanyol Üzeri Kozyatağı / Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org 90 216 225 8338

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.