Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Motivasyonun iki temel unsuru: Self Organizasyon ve OKR

Çevik Yazılım İlgi Grubu -
"Motivasyonun iki temel unsuru: Self Organizasyon ve OKR"
 


Değerli İPYD Üyeleri ve İlgililer,

İPYD Agile İlgi Grubu etkinliğimizi  9 Şubat Salı günü, saat 20:00 - 21:30 arası, Sn.Mesut Gökalp ve Sn.Cihangir Ertaban'ın sunumuyla online olarak gerçekleştireceğiz.

Motivasyonun iki temel unsuru: Self Organizasyon ve OKR

İş dünyasi 100 yıl öncesine göre çok farklı. Artık bilgiye erişim hızımız çok yüksek, teknoloji etkileşimimiz görülmemiş bir seviyede, çok daha hızlı öğreniyor ve çok daha hızlı tüketiyoruz. Peki böyle bir dünyada nasıl motive oluruz?

"Bilgi İşçileri"nin iki temel motivasyon unsurunu ve bu unsurların günümüzde ve gelecekteki konumlarını birlikte tartışalım.


Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Kayıt Ol


Mesut Gökalp, Çevik Koç, Turkcell, MSc, PMI-ACP, PSM-1&2, PSPO, PAL-E, SPS

Son 12 senesi Turkcell’de olmak üzere çeşitli firmalarda Yazılım, Test Mühendisi ve Data Analist gibi rollerde yer almıştır. Turkcell’in “Çevik Dönüşüm Yolculuğunda” Çevik Koç olarak görevini yürütmektedir. Bilgisayar mühendisi ve yüksek lisans mezunu olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

Cihangir Ertaban, Çevik Koç ve Danisman, Fable+, MSc

I.T.Ü Isletme Mühendisligi Lisans ve Bogazici Endüstri Mühendisligi Yüksek Lisans mezunudur, Endüstri Mühendisliginde Doktora calismalarina devam etmektedir.

Türkiye'de Denizbank, Experteam Danismanlik ve Turkcell Teknoloji'de calismis, Turkcell Teknoloji Dijital Servisler'in Cevik Dönüsümünde sorumluluk almistir.  2019'dan itibaren Almanya'da Fable+ sirketinde Cevik Kocluk ve Danismanlik yapmaktadir. Cevik calisma ile ilgili pek cok sertifikasi, XP 2018, 2019 ve UYMS 2017'de yayinlari, Dinamiklar 2018 dahil cesitli konusmalari ve Ozyegin Universitesinde Cevik Ürün ve Yazilim Gelistirme üzerine 2018'de verdigi bir ders bulunmaktadir. Berlin'de yasamaktadir.
 

 

kayıt için tıklayın
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.