Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
İPYD KEYNOTE TALKS #1 RIZA KADILAR

İPYD KEYNOTE TALKS #1 
 


 


Değerli Üyelerimiz ve İlgililer,
 

İPYD KEYNOTE TALKS” serisi ile her hafta birbirinden değerli keynote konuşmacılarımızı sizlerle buluşturacağız.

Yeni Dünya ve Yeni Normaller Nasıl Olacak? Sektörler Nasıl Etkilenecek? Yeni Dünyaya Hangi Projelerle Dönüşeceğiz? Yeni Dünya Düzeninde Proje Yönetimi Nasıl Evirilecek?

İPYD YK Üyemiz İlke Bozkurt’un moderatörlüğünde geleceği ve proje yönetimini konuşacağız.

İlk konuğumuz Sayın Dr. Rıza Kadılar ile 14 Mayıs Perşembe saat 21:00’de başlıyoruz.

Her hafta Perşembe saat 21:00’de “Keynote Talks” a bekliyoruz.
 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Mayıs 2020

14


Kayıt Formu
 
* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
*Bağlantı linki kayıt olanlara etkinlik öncesi iletilecektir.
 
 

Dr. Rıza KADILAR
İş dünyası ve STK lideri, Düşünce Önderi, Mentor
https://www.linkedin.com/in/rizakadilar/

EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Dünya Başkanı olan Dr. Rıza Kadılar, Ankara Fen Lisesi’nden sonra ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olup Stanford Üniversitesi’nde yüksek lisansını, HEC, Paris’de MBA ve Marmara Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi’nde basın ekonomisi üzerine doktorasını yaptı. INSEAD Executive Education bünyesinde yer alan “Strategic Bank Management” programını tamamladı.

Profesyonel kariyerine 1994 yılında Türk bankacılık sektöründe Türk Ekonomi Bankası’nda başlayan Dr. Kadılar 1998 yılında TEB’in ilk yurtdışı iştirakini kurmak üzere Hollanda’ya yerleşti. TEBNV’deki kariyerini bankanın Türkiye temsilcisi olarak devam ettirdikten sonra 2002 sonunda Londra merkezli Sabancı Bank plc’de Genel Müdür Vekili olarak görev aldı. Grup bünyesinde gerçekleşen yeniden yapılanma sonunda Akbank grubun yurtdışı iştiraklerinin birleştirildiği Hollanda merkezli bankasına Genel Müdür olarak atanmasını takiben Avrupa’nın önde gelen yatırım bankalarından, Fransa merkezli NATIXIS’e 2006 yılında Türkiye ülke yöneticisi olarak katıldı. Halen hem bu bankanın Türkiye ülke müdürü ve temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Kadılar Londra Merkezli “Global Trade Review” yayın kurulu üyesidir ve Bloomberg Businessweek Türkiye dergisinde değişik konularda görüşlerini paylaştığı makaleleri yayınlanmaktadır. Değişik konularda yayınlanmış beş kitabı olan Dr Kadılar’ın “küresel değişim”, “dijital dönüşüm ve liderlik”, “İK’da dijitalizasyon”, “mentorluk ve koçluk programlarını tasarlanması” ve “kapsayıcı liderlik gelişimi” süreçlerinde çalışmaları bulunmaktadır. Teknoloji startup yatırımları yapan Dr. Kadılar mesleki kariyerinin yanı sıra English Speaking Union (ESU) Türkiye ve Çin-Türk Araştırma Merkezi başkanı, “Institut du Bosphore” (TÜSİAD) bilim kurulu üyesi ve Hisar Eğitim Vakfı mütevellisidir.

Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
 

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.