Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Çevik Dönüşüm Sonrası Yöneticilerin rolü nasıl değişecek?

Agile İlgi Grubu

"Çevik Dönüşüm Sonrası Yöneticilerin rolü nasıl değişecek?"

Değerli İPYD Üyeleri ve İlgililer,

İPYD Agile İlgi Grubu etkinliğimizi 10 Mart Çarşamba günü, saat 20:00 - 21:30 arası, Sn.Eren Özdemir'in sunumuyla online olarak gerçekleştireceğiz.
 

Çevik Dönüşüm Sonrası Yöneticilerin rolü nasıl değişecek?

Özellikle orta ve büyük ölçekli firmalarda, çevik dönüşümler sonrasında yatay hiyerarşinin artması ve takımların self-organise olma beklentisi artmıştır. Bu sebeple dönüşümlerde en çok kaygı duyulan konuların birisi 'orta düzey yöneticilerin ve özellikle proje yöneticilerinin ne yapacağı' olmuştur. Bu konuda tez çalışması yapan, aktif olarak araştırmalara ve çalışmalarına devam eden Eren Özdemir' den bilgiler edineceğiz

Katılanlar arasından 1 kişiye imzalı kitap hediye edilecektir.


Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)

Kayıt Ol

Eren Özdemir, PMP
https://www.linkedin.com/in/ozdemireren/ 

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim, Işık Üniversitesi Executive-MBA yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Proje Yönetimi isimli kitabın yazarıdır. Ayrıca http://www.erenozdemir.net blog sitesinde Proje Yönetimi, Agile ve teknoloji üzerine yazılar yazmaktadır.

10 yıldan fazla süredir yazılım sektöründe, Proje Yönetimi, IT Yönetimi konuları üzerine çalışmaktadır. Startup, orta ve büyük ölçekli firmalarda görev alarak Geleneksel ve Agile yöntemlerle hem büyük çaplı projeler yönetmiş hem de bulunduğu firmalarda proje yönetim süreçlerinin tasarlanmasında katkıda bulunmuştur.

Proje yönetimi ve Agile konularında kurumlara ve bireylere eğitimler vermekte, proje yönetimi ve çevik dönüşüm konularında mentörlük yapmaktadır.

PMI global üyesi olup, PMI Türkiye de gönüllü olarak çalışmakta ve PMP sertifikası sahibidir. Bunun haricinde PSM-1, PSPO-1, PAL-1, ITIL-F sertifikaları da bulunmaktadır.

 

kayıt için tıklayın
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.