Phone
0 850 888 95 86
E-Mail
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Üyelik Avantajları

Değerli Üyelerimiz, 

Üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız kapsamında yürütmüş olduğumuz ücretsiz seminerler, eğitimler, sosyal etkinlikler vb. faaliyetlerinin yanı sıra farklı yayın evleri ve eğitim kurumlarıyla da üyelerimizin ayrıcalıklı olarak hizmetlerinden yararlanmaları için anlaşmalar yapmaktayız. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ve üyelerimize avantaj sağlayan kampanyalarla ilgili bilgileri aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.
 

 • İPYD üyelerine özel Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongrelerine İndirimli Katılım Fırsatı: İPYD üyeleri erken, nomal ve geç katılım dönemlerine göre Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongrelerine %50’ye varan indirimli katılım bedelleri ile katılabileceklerdir. (http://www.dinamikler.org/)

   
 •  7-8 Aralık’ta Marakeş’te IPYD Üyelerine Özel İndirimli Proje Yönetim Konferansı Agile Transformation : Moving Beyond Methodoligies!

  İPYD olarak 5 üyemiz için %25 indirimli kayıt hakkımız bulunuyor. 
  Konferans bilgilerini aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.  İndirimli Kayıtlar 750 USD olacak ve konferans katılımını, havaalanı transferini ve Fas’ın Marakeş şehrinde 5 yıldızlı otelde iki gece konaklamayı kapsayacaktır. 

  https://www.trustedadvisors-group.com/ppmconference

  Katılmayı arzu eden 5 üyemize sağlanacak indirim kodu ile web üzerinden kayıt işlemi tamamlanabilecektir. Detay öğrenmek için 26 Kasım’a kadar Behice Torun’a ulaşabilirsiniz (e-posta: behice.torun@turkcell.com.tr) .

 • İstanbul Institute tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %20 indirim (http://www.istanbulinstitute.com/)
   
 • TÜV Austria Turk Akademi tarafından verilen eğitimlerde İPYD üyelerine özel %20 İndirim (http://www.tuvakademi.org)
   
 • Mentor Proje Yönetimi tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %15 indirim (http://mentor.com.tr/)
   
 • İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %10 indirim (http://www.projeyonetimi.com/)

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Fax:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.