Bilgiler al�n�yor...

İlke BOZKURT
İlke BOZKURT

 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Lisans, Yapı İşletmesi Anabilim Dalı Yüksek Lisans derecesini alarak “İnşaat Yönetimi” konusunda uzmanlaştı. PMI (Project Management Institue) Metedolojisi ile “Proje Yönetimi” konusunda derinleşti. İkinci Lisans olarak “İşletme” okuyup, finans ve yönetim konularını bilgisine katarak Yönetime bütünsel bir bakış sağladı. Yönetimde “İnsan Faktörü”nün farkındalığı ile Adler International Europe Koçluk eğitimi alarak “Profesyonel Koç” oldu. Sabancı Üniversitesi öğretim görevlilerinden İnovasyon, Yaratıcı Düşünme Teknikleri, Değişim Yönetimi, Stage-Gate model vb. bir seri eğitimin ardından kariyerini “İnovasyon ve Değişim Liderliği” alanına taşımıştır.

 

 16 yıllık profesyonel iş hayatının ilk yıllarında inşaat projelerinde ihale hazırlık, sözleşme yönetimi ve planlama yaptı. 2004-2014 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubunun Hastane Yatırımlarında Proje yönetimi konusunda PMO direktörü olarak çalıştı. Bu süreçte 2007 yılında ve 2011 yılında iki kez şirket birleşmesinde yeraldı. Acıbadem Proje Yönetimi’nin Planlama, Bütçelendirme ve Maliyet Kontrol, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Entegre Yönetim Sistemleri (ISO), Kurumsal Risk Yönetimi (ERM) Sistemlerinin analiz ve kurulmasında Proje Yöneticiliği, işleyisinde Sistem Yöneticiliği ve Yönetim Temsilciliği görevlerini üstlendi.

 2014 yılından beri Kariyer, Liderlik ve Performans konularında “Yönetici Koçluğu” yapmaya devam etmektedir.

 2015’den bu yana Kurumsal İnovasyon Yönetimi ve Risk Yönetimi konularından sorumlu olarak STFA İnşaat firmasında çalışmaya devam etmektedir.

 İstanbul Teknik Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi sürekli eğitim merkezlerinde “Maliyet Yönetimi, Proje Yönetimi, Paydaş Analizi, Liderlik, İnovasyon” konularında eğitimler ve seminerler vermektedir.