Telefon
0 850 888 95 86
E-Posta
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
DİNAMİKLER 2017 PROJE EKİBİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Proje Yönetimi Profesyonellerini ve Proje Yönetimi konusuna ilgi duyan kişileri bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir. Proje Yönetimi alanında bölgemizin ilk ve en büyük uluslararası kongresi olan Dinamikler kongresi Nisan 2017 tarihinde 18. kez gerçekleştirilecektir. 

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği sizi tamamı gönüllü üyelerden oluşan ve farklı sektörlerden Proje Yönetimi Profesyonellerinin görev aldığı Dinamikler 2017, 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi proje ekibinde yer almaya davet ediyor. 

 

Her yıl düzenlenen ve proje yöneticileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen bu kongrede gelin bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın, kendinizin ve ekibinizin gelişimine katkı sağlayın, gönüllü çalışmalarınız sayesinde PDU kazanın, sosyal ağınızı genişletin, topluma ve sektörünüze gönüllü olarak fayda sağlayın. 

 

Bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız Dinamikler 2017 Proje Yöneticisi Güngör KURTULUŞ'a gungor.kurtulus@ipyd.org adresi üzerinden ulaşabilir ve katılım talebinizi iletebilirsiniz. 

 

Saygılarımzla,

IPYD.org 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Faks:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.