Bilgiler al�n�yor...

Altuğ ÖZBAY
Altuğ ÖZBAY

 20.07.1981 Yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini 2000 yılında Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Otomatik Kumanda Bölümü'nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Kontrol Sistemleri Teknolojisi Bölümü'nden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuş, yüksek lisans öğrenimini "Muhasebe ve Denetim" alanında; Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır.

 Otomotiv, elektronik / otomasyon - makine  ve eğitim sektörlerinde kalite güvence, kalite yönetimi, süreç yönetimi, Makine Emniyet Direktifi, ERP ve MIS sistemleri, kurumsal yapılanma projeleri, insan kaynakları, eğitim, kalite yönetim sistemleri denetçiliği ve iç denetim disiplinlerde uzman, eğitmen ve yönetici pozisyonunda görevler üstlenmiştir.

 Meslek hayatını 2013 - 2017 yılları arasında, Quality Line - Dinçkal Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde yönetim danışmanı ve eğitmen görevi ile sürdürmüştür.

 2018 yılı ortası itibariyle Birleşik Krallık ‘ta ailesi ile birlikte "third wave coffee shop" işletmeciliği yapmaktadır. Diğer taraftan serbest yönetim danışmanlığı çalışmalarını sürdürmektedir.

 Baterist olan Altuğ ÖZBAY, birçok grupla müzik çalışmaları da gerçekleştirmiştir ve bu alandaki çalışmalarına da devam etmektedir.

 2012 - 2014 / 2014 - 2016 ve 2016 - 2018 dönemlerinde İPYD Denetim Kurulu Asil Üyeliği görevinde bulunmuştur.