Phone
0 850 888 95 86
E-Mail
ipyd@ipyd.org
TR | ENG
Başkandan (Nisan 2009)

Değerli İPYD üyeleri :
 
3 Mayıs tarihindeki olağan Genel Kurul toplantısında geçen yılın calışma raporunu sunduk ve katılan üyelerimiz tarafından ibra edildik. Bu dönemde yapılan çalışmaların büyük çoğunluğunda başarılı olmamızı mümkün kılan Yönetim Kurulumuza ve gönüllülerimize teşekkürlerimi sunarım.
 
Geçen yıl başkanlık görevini aldığımda arkadaşlarımla bu işi bir yıl yapıp uygun bir şekilde devretmeyi vaad etmiştim; 3 Mayıs günü Yönetim kurulumuzun oy birligiyle seçtigi Murat Erkan arkadaşım lehine başkanlıktan feragat ettim ve onumuzdeki yıl görev süresi devam etmekte olan Yönetim Kurulumuzda Özel projelerden sorumlu üye olarak görev aldım.
 
 Murat Erkan gectiğimiz yıl DİNAMİKLER 2009 projemizi başariyla yürüterek dirayetini ve derneğimize gönül verdiğini kanıtlamış bir başkan, kendisinden büyük başarılar bekliyoruz. Yönetim Kurulumuzdaki uyum, samimiyet, güven ve arkadaşlık aramıza katılarak gönüllü hizmet veren üyelerimizin de desteğiyle bu derneği yeni ufuklara götürecektir. Sizlerden ricam Murat beyin başkanlık döneminde, benim başkanlık dönemimden de daha fazla destek ve ilgi göstermeniz, derneğinize her zamankinden daha fazla sahip çıkmanızdır.
 
Murat Erkan kardeşime ve Yönetim Kurulumuzdaki sevgili kardeşlerime başarilar ve yeni yönetimimizin derneğimize hayırlı olmasını dilerim.


İPYD Yönetim kurulu adına
Ahmet N. Taşpınar, PMP, REP
Eski Başkan

Ahmet N. Taşpınar

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç kapı No:179 Ofis No: 12 Kadıköy / İstanbul

ipyd@ipyd.org

0 850 888 95 86 / Fax:0 850 888 95 86

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.