DİNAMİKLER 2018 KONGRESİ PROJE EKİBİ YENİ GÖNÜLLÜLERİNİ ARIYOR

13.09.2017

 

Değerli Üyelerimiz ve Değerli İlgililer,

Ülkemizde proje yöneticilerine ve proje yönetimi konusunda ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İPYD – İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

Tamamı gönüllü İPYD üyelerinden oluşan ve Nisan 2018’de 19.’su düzenlenecek olan Dinamikler Kongresi Proje Ekibi’ne siz değerli arkadaşlarımızı da ekibin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Aşağıda yer alan proje organizasyonuna göre kendinize uygun gördüğünüz ekibi tercih ederek katılım durumunuzu 12.09.2017 tarihine kadar dinamikler@ipyd.org adresine iletebilirsiniz.

Yeni ve kıdemli gönüllülerimizle gerçekleştireceğimiz kick-off toplantı tarihi 13.09.2017 olarak belirlenmiştir.

Dinamikler 2018 | 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi Proje Ekibi

       Teknik Program

Kongreye katılım sağlayacak konuşmacılar ile iletişim ve koordinasyonun sağlanması. Kongre programının tüm konuşmacılara göre hazırlanması.

       İletişim

Dinamikler kongresi ile ilgili hazırlık çalışmalarının ve gerekli duyuruların ilgililere mail ve sosyal medya ile ulaşılmasının sağlanması.

       Sponsorluk

Kongreye sponsor olabilecek kurum ve kuruluşlar ile gerekli iletişimi sağlayarak kongreye destek vermelerinin sağlanması.

       Web sitesi

Kongre ile ilgili gerekli tüm duyuruların, konuşmacıların, sponsorların ve kayıt katılım ile ilgili bilgilerin ilgili kitlelere dinamikler.org sitemizden güncel bilgilerin paylaşılmasını sağlar.

Dinamikler 2018 | 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi Proje Berat Dokumanı ekte bilgilerinize sunulmuştur. 

 İlgili Dosyalar: