İPYD-P3O (Portföy, Program ve Proje Ofisleri) İlgili Grubu Toplantısı

24.08.2017

 

Değerli Üyelerimiz,
 
İPYD olarak Proje & Program & Portföy Yönetimi Ofisleri (P3O) İlgi Grubu etkinliğimizi sürdürüyoruz.
 
P3O ilgi grubunun üçüncü toplantısını ABank - Operasyon ve Teknoloji Merkezi'nde  yapacağız. 
 
Bu toplantıda üyelerimizden Sayın Özkan Öncü,  Proje Ofisi kurulumunda yol haritası oluşturulması, proje yönetiminde araç seçimi ve uyarlanması konularında tecrübelerini bizlerle paylaşacak.
 
P3O  İlgi Grubumuza ev sahipliği yapacak olan ABank - Operasyon ve Teknoloji Yönetimi adına Özkan Öncü'ye teşekkür ediyor, ilgi duyan üyelerimizin grubumuza katılımlarını bekliyoruz. 
 
Toplantıya katılım taleplerinizi http://bit.ly/2vF0W4D adresinde yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz. Daha önceki duyuruya istinaden başvuru formunu doldurmuş olan üyelerimizin tekrar başvuru formunu doldurmalarına gerek yoktur. 
 
Konu : İPYD-P3O İlgili Grubu Toplantısı
Tarih : 24/08/2017 Perşembe 19:00 - 21:00
Adres : ABank - Operasyon ve Teknoloji Merkezi 
                  AND Plaza 22. Kat Bozcaada Toplantı Salonu 
                  İçerenköy Mah. Umut sokak, No:10-12, 
                  34384 Ataşehir/İstanbul
 
İLETİŞİM AĞIMIZA KATILIN
 
İstanbul Proje Yönetimi Derneği olarak üyelerimizin ve potansiyel üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenli olarak etkinlikler organize etmekteyiz. İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından yürütülen çalışmalardan, ücretsiz olarak gerçekleştirilen mesleki gelişim eğitimlerinden, iş çevrenizi geliştire bileceğiniz sosyal gelişim etkinliklerinden ve daha bir çok haberden öncelikli olarak bilgi sahibi olmak için takip eden bağlantıda yer alan e-bülten formunu doldurarak iletişim ağımıza katılabilirsiniz: http://bit.ly/2aQsags