PMI-PMP SINAVINA HAZIRLIKTA SON VİRAJ

10.06.2017

 

Değerli Üyelerimiz ve İlgililerimiz,

Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Ankara ve İstanbul’da değerli hocalarımız tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz "PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj" konulu etkinliklerimize yeniden İstanbul’da devam ediyoruz.

 

10 Haziran 2017 tarihinde ücretsiz olarak İstanbul’da düzenlenecek proje yönetimi eğitimi için sınırlı sayıdaki (12 kişi) kayıtlarımız bugünden itibaren başlamıştır.

 

İPYD olarak proje yönetim mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile hazırladığımız bu seansımızın amacını şöyle açıklıyoruz:

 

Bu eğitim sıkıştırılmış genel bir eğitim olmayıp, “PMBOK 5. Versiyon“ üzerinden Türkçe olarak, PMI-PMP sınavına hazırlanmakta olan, hatta hazırlıklarını tamamlamış ve son virajı dönmek üzere olan kişilerin sınav öncesi,


-- bilgilerini son defa gözden geçirmelerini

-- sınavla ilgili hassas noktalar hakkında bilgi edinmelerini

-- geçmiş sınav deneyimlerinden faydalanmalarını

 


sağlamak ve daha önemlisi kendilerine moral verebilmektir.

 

10 Haziran 2017 tarihindeki bu etkinliği takiben, sizlerden gelecek ilgiye bağlı olarak, gelecek tarihlerde İstanbul, Ankara ve İzmir’de de benzer etkinlik planları üzerinde daha çalışmalarımız devam edecektir.

 

Katılım kaydınız için "egitim@ipyd.org" e-posta adresine, “PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj” konu başlığıyla iletişim bilgilerinizi de içeren katılım talebinizi 9 Haziran 2017 Cuma akşamına kadar iletmenizi rica ederiz.

 

Etkinliğe katılmayı planlayanların şu hususlara dikkat etmelerini hatırlatmak isteriz.


-- Katılımı teyit edilenlerin, sormak istediklerini veya sınava hazırlıkları sırasında anlamadıklarını düşündükleri konuları listeleyerek etkinliğimize hazırlıklı katılmaları beklenmektedir.

-- Yukarıda da belirttiğimiz gibi eğitimimiz PMBOK kılavuzunun okunmuş ve temel kavramlarının anlaşılmış olması şartı ile yararlı olacaktır.

-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, ilk başvuru sırasına uygun şekilde kayıt yapılacaktır.

-- Etkinliğimiz ücretsizdir. Arzu edenler, İPYD’ye üye olarak derneğimize katkıda bulunabilirler. İPYD üyeliği için lütfen web sitemizi(www.ipyd.org) ziyaret ediniz.


 

Seminer : PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj 

Eğitim Tarihi : 10 Haziran 2017 Cumartesi, 09:30 – 13:00

Eğitim Yeri : İPYD Genel Merkezi (http://www.ipyd.org/Contact.aspx?ID=26)

Eğitimci : Münip Öber. Yük. Müh., PMP,Yeditepe Üniversitesi Öğr. Gör.SEMİNERLERE KATILIM KOŞULLARI


-- Seminereler İPYD üyeleri ve İPYD üyeleri dışındaki tüm ilgililere açıktır ve katılım ücretsizdir.

-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır. Bununla birlikte üye ödenti borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir. İPYD üyelik koşulları ile ilgili detaylı bilgilere takip eden bağlantılardan erişebilirsiniz. BİREYSEL ÜYELİK http://bit.ly/1aNimr2 TÜZEL ÜYELİK http://bit.ly/1hNrIZd

-- İPYD üyesi olmayan kişiler yalnızca 2 ücretsiz seminere katılabilirler.  

-- İPYD seminere yeterli katılım olmaması durumunda, seminerleri iptal etme ve tarihini/yerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda erteleme bilgisi ön kayıt yaptıranlara seminer tarihinden önce bildirilir.

-- Ücretsiz seminerlere kayıt yaptırdığı ve kaydını mazeretsiz iptal ettirmediği halde seminere katılmayan baş vuru sahiplerinin, sonraki seminerleri için kayıt ve katılımı talepleri öncelik sıralamasına bakılmaksızın kabul edilmeyecektir. 

-- Kayıt iptali belirtilen süre içerisinde egitim@ipyd.org e-posta adresine yazılı olarak bildirilmek koşulu ile yapılır.

 

Saygılarımızla,

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği

 


 

İLETİŞİM AĞIMIZA KATILIN

 

İstanbul Proje Yönetimi Derneği olarak üyelerimizin ve potansiyel üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenli olarak etkinlikler organize etmekteyiz. İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından yürütülen çalışmalardan, ücretsiz olarak gerçekleştirilen mesleki gelişim eğitimlerinden, iş çevrenizi geliştire bileceğiniz sosyal gelişim etkinliklerinden ve daha bir çok haberden öncelikli olarak bilgi sahibi olmak için takip eden bağlantıda yer alan e-bülten formunu doldurarak iletişim ağımıza katılabilirsiniz: http://bit.ly/2aQsags