[SEMİNER] PROJE YÖNETİMİNDE FARKINDALIK SEMİNERİ

06.05.2017

 

PROJE YÖNETİMİNDE FARKINDALIK SEMİNERİ

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek  amacıyla yürütmekte olduğumuz Profesyonel Gelişim Programı kapsamında değerli eğitmen ve konuşmacılar tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize devam ediyoruz. 

 

06 Mayıs 2017 Cumartesi günü ücretsiz olarak İstanbul’da düzenlenecek Proje Yönetiminde Farkındalık Semineri için kayıtlarımız alınmaya başlamış bulunmaktadır. İPYD olarak proje yönetim mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile hazırladığımız bu seminerimize ön kayıt için http://bit.ly/2jDQi4Y adresinde yer alan başvuru formunu 04 Mayıs 2017 Perşembe akşamına kadar iletmenizi rica ederiz. Kayıt durumunuz hakkındaki bilgilendirme 05 Mayıs 2017 Cuma günü tarafınıza e-posta yoluyla iletilecektir. 

 

Başvuru formuna erişememeniz halinde, 04 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar egitim@ipyd.org adresine, konu başlığına Proje Yönetiminde Farkındalık Semineri yazarak, ad-soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi, çalışılan kurum ve görev bilgilerinizi, İPYD üyesi olup olmadığınızı belirterek iletmenizi rica ederiz. 

 

Seminer: Proje Yönetiminde Farkındalık Semineri

Konuşmacı: Şölen Demirseren Çöl

Tarih ve Saat: 06 Mayıs 2017 Cumartesi, 09:30 – 13:00

Son Başvuru: 04 Mayıs 2017 Perşembe 18:00

Yer: İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Akademi - Nuhkuyusu Cad. No:54  Altunizade/Üsküdar/İSTANBUL (http://platoakademi.com/iletisim/)

 

SEMİNER KAPSAMI


-- Başarılı Projeler

-- Proje/Program/Portföy Yönetimi

-- Proje Yöneticisi ve Diğer Paydaşlar

-- Ürün ve Proje Kapsamı

-- Proje Yönetimi Planlama Modeli

 

KİMLER KATILMALI


-- Her türlü sektör projeleri paydaşları(proje sponsorları, proje sahip ve kullanıcıları, proje ekip üyeleri, proje yöneticileri, proje liderleri .vb.)

-- Proje Yönetimi konusunda derinlemesine bilgi edinmek isteyenler

-- Profesyonel anlamda Proje Yönetimi mesleğini/uzmanlığını uygulayacak olanlar

-- Konu ile ilgili akademik eğitimlerini tamamlamak ve pekiştirmek isteyen öğrenciler

-- Faaliyet alanları ne olursa olsun daha iyi, verimli ve karlı iş yapmak isteyen firmaların orta ve üst düzey yöneticileri, yeni bir meslek edinmek isteyenler

 

EĞİTMEN ÖZ GEÇMİŞİ

 

Dr. Şölen ÇÖL, Y. Mimar, Proje Yöneticisi

 

1987 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi’ndan mezun olmuş; 1990 yılında MSÜ Kentsel Tasarım dalında Y.Lisans öğrenimini, 1998 yılında aynı konuda doktora öğrenimini tamamlamıştır. 1987-1991 yılları arasında özel sektörde çeşitli firmalarda; konut, eğitim, turizm ve sağlık sektörü projelerinde inşaat tasarımı ve uygulamalarında görev almıştır. 1995-2004  arasında, Yapı Merkezi Grubu gayrimenkul ve inşaat şirketlerinde proje yönetimi konusunda proje takımı üyesi olarak çalışmıştır. Bu süreçte, İnşaat sektöründe Proje Yönetimi, Gayrimenkul Geliştirme, Kalite Yönetimi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetimi konularında roller üstlenmiştir. 2004 yılından itibaren, Mentor Proje Yönetimi şirketinde iş yaşamına devam eden  Dr. Şölen Çöl, Eğitim Koordinatörü ve Proje Yöneticisi  olarak çalışmaktadır. İstanbul Proje Yönetim Derneği ve Project Management Institute üyesi olan Dr. Şölen Çöl; 2012 yılından itibaren, Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Y.Lisans programında Proje Yönetimi Öğretim Üyeliği görevini de sürdürmektedir.

 

SEMİNERLERE KATILIM KOŞULLARI


-- Seminereler İPYD üyeleri ve İPYD üyeleri dışındaki tüm ilgililere açıktır ve katılım ücretsizdir.

-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır. Bununla birlikte üye ödenti borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir. İPYD üyelik koşulları ile ilgili detaylı bilgilere takip eden bağlantılardan erişebilirsiniz. BİREYSEL ÜYELİK http://bit.ly/1aNimr2 TÜZEL ÜYELİK http://bit.ly/1hNrIZd

-- İPYD üyesi olmayan kişiler yalnızca 2 ücretsiz seminere katılabilirler.  

-- İPYD seminere yeterli katılım olmaması durumunda, seminerleri iptal etme ve tarihini/yerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda erteleme bilgisi ön kayıt yaptıranlara seminer tarihinden önce bildirilir.

-- Ücretsiz seminerlere kayıt yaptırdığı ve kaydını mazeretsiz iptal ettirmediği halde seminere katılmayan baş vuru sahiplerinin, sonraki seminerleri için kayıt ve katılımı talepleri öncelik sıralamasına bakılmaksızın kabul edilmeyecektir. 

-- Kayıt iptali belirtilen süre içerisinde egitim@ipyd.org e-posta adresine yazılı olarak bildirilmek koşulu ile yapılır.

 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği